JAUNUMI

22.09.2023

Jevgenijs Belezjaks šodien kā eksperts ir piedalījies diskusijā par vienu no aktuālākajām tēmām: “Kā izvēlēties uzņēmuma izaugsmes stratēģijai piemērotu padomi? Diskusiju organizēja Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūts, kura biedrs ir arī Jevgenijs.

29.08.2023

Jevgenijs Belezjaks aktīvi piedalījies diskusijā patiesi Pan - Baltijas pašvaldībam piederošo uzņēmumu forumā, kurā pirmo reizi pulcējas uzņēmumu pārstāvji un akcionāri ne tikai no Rīgas, bet arī no Viļņas un Tallinas. Jevgenija galvenie vēstījumi bija ieinteresēto pušu vadības nozīme un korporatīvās kultūras loma stratēģijā.


17.06.2023

Zviedrijas institūts Stokholmā pulcēja 36 biznesa pārstāvjus un Zviedrijas institūta vadības programmas (SIMP) absolventus, lai nedēļu apmainītos ar jaunām perspektīvām un mācītos par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību. Jevgenijs Belezjaks sniedza prezentāciju par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības un aprites ekonomikas izaicinājumu.


21.04.2023

Jevgenijs uzņēma RYLA - Rotary Youth Leadership Award programmas starptautiskos dalībniekus vienā no lielākajiem aprites ekonomikas un atkritumu apsaimniekošanas etaloniem - uzņēmumā Getliņi EKO un sniedza pārskatu par stratēģijām, kā padarīt mūsu pasauli labāku, darot lietas ilgtspējīgi, gādīgi, rūpējoties par vidi un sabiedrību!!!


07.04.2023

Ar lepnumu varam informēt, ka FIS.solutions, kuru konsultē Jevgenijs Belezjaks, ir noslēdzis Expansion Capital AIFP seed finansēšanas ciklu, lai paātrinātu ceļu uz pilnīgu bezkoda aizdevumu pārvaldības sistēmu un novērstu tehnoloģiju plaisu starp kreditēšanas nozares dalībniekiem.


31.01.2023

Tikai divus mēnešus pēc absolvēšanas Jevgeņijs Belezjaks kā valdes priekšsēdētājs kopā ar citiem absolventiem ir nodibinājis Zviedrijas institūta Absolventu apvienību. Mērķis ir padarīt pasauli labāku, veicinot ilgtspējīgu uzņēmējdarbības veidu un galveno ieinteresēto pušu izglītošanu. Īpašs paldies par atbalstu viņas izcilībai Zviedrijas vēstniecei Latvijā Karin Höglund kundzei.


30.11.2022


2022. gads ir pagājis Jevgenijam Belezjakam, uzņēmuma dibinātājam un izpilddirektoram zem SIMP zīmes: Zviedrijas Atbildīga un ilgtspējīga biznesa institūta Vadības programmas. Veiksmīgi pabeigts kurss.

Svarīgākais: ilgtspējība/ESG/atbildība nav tikai pienākums, ko pieprasa ieinteresētās personas, bet arī jauns uzņēmējdarbības standarts. To ignorēt ir tas pats, kas ignorēt elektrību, kad tā tika izgudrota: jūs varat vadīt biznesu bez tās, bet ilgtermiņā spēle ir beigusies.

01.07.2022

Vienmēr ir labāk vienkāršot lietu, ja vēlaties, lai kāds to saprastu. It īpaši, ja runa ir par ESG un ilgtspējību, kas ir sarežģītas lietas un kurām ir daudz grūti saprotamu saīsinājumu (piemēram, NFRD vai TCFD). Lai pievienotos ilgtspējas ceļojumam būtu vienkārši, mēs, SIA Belconsult sadarbībā ar Orients Audit & Finance esam izveidojuši ESG ABC grāmatu: - pārbaudiet visu un atrodiet savu pirmo burtu, lai sāktu veidot ilgtspējīgu un zaļu pasauli!

KISS – Keep It Simple, Stupid.

Šeit ir arī sarežģītu saīsinājumu glosārijs.

17.05.2022

 

Priecājos kļūt par Zviedrijas Tirdzniecības palātas Latvijā (SCCL) biedrības biedru, kuras vērtībām - demokrātijai, sociālajam taisnīgumam, vienlīdzībai un ilgtspējai mēs pilnībā piekrītām! Lieki piebilst, ka Zviedrijas bizness joprojām ir arī lielākais ārvalstu investors Latvijā, tāpēc tam ir svarīga loma, daloties ar labāko praksi, sasniegumiem un attieksmi.

29.04.2022

 

Uzņēmuma dibinātājs piedalījās konferencē, kurā dalījās pieredzē par stratēģiju veidošanu, ņemot vērā visu ieinteresēto pušu viedokļus.

09.03.2022

 

Klientam - uzņēmumam Heavy Cranes sadarbībā ar Citadele Leasing ir piegādāts jauns celtnis, kas būs uzņēmuma otrais lieljaudas autoceltnis un galvenokārt tiks izmantots atjaunojamās enerģijas projektu, piemēram, vēja parku, būvniecībai un uzturēšanai, kā arī jebkuriem citiem darbiem, kur nepieciešamā celtspēja var sasniegt līdz 700 tonnām. 

20.02.2022

 

Ilgtspējīga attīstība un ESG – ko tas nozīmē uzņēmējiem? Kopā ar sadarbības partnera Orients Audit & Finance ilgtspējas nodaļas vadītāju Natalju Rozi sagatavojam atbildes speciāli priekš Delfi Latvia

19.01.2022

 

SIA Belconsult Rīgā rīkoja 2. Sertificēto Valdes un Padomes locekļu forumu (CBMF), kurā tika pārrunāti korporatīvās pārvaldības, ilgtspējas (ESG) un darba un privātās dzīves līdzsvara jautājumi.

08.10.2021

 

Vēl viens pavērsiens, vēl viens eksāmens: tagad oficiāli var spēlēt padomes locekļa lomu. Lai to izdarītu, ir jāiziet BICG izglītība un jāiegūst 3 lietas:

A) Direktora rokasgrāmata :),

B) daudz jaunu draugu un

C) Izlaiduma sertifikāts, protams!!!

...un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - neaizmirstams piedzīvojums!!!

30.08.2021

Laipni lūdzam kopīgi apmeklēt Øyfjellet vēja parku Norvēģijas vidienē, netālu no Mosjøen pilsētas, kur Baltijas uzņēmumam Heavy Cranes piederošais Giant Crane strādā pie 72 Nordex vēja turbīnu uzstādīšanas.

citadele_norway-v2_small res.mov

17.06.2021

 

Tas ir gods kļūt par daļu no patiesi pārredzamas un ilgtspējīgas kopienas - Amerikas Tirdzniecības kameras Latvijā! Lepnums pievienoties vienam no labākajiem Amerikas un starptautiskā biznesa līderības centriem Latvijā.