JAUNUMI

01.07.2022

Vienmēr ir labāk vienkāršot lietu, ja vēlaties, lai kāds to saprastu. It īpaši, ja runa ir par ESG un ilgtspējību, kas ir sarežģītas lietas un kurām ir daudz grūti saprotamu saīsinājumu (piemēram, NFRD vai TCFD). Lai pievienotos ilgtspējas ceļojumam būtu vienkārši, mēs, SIA Belconsult sadarbībā ar Orients Audit & Finance esam izveidojuši ESG ABC grāmatu: - pārbaudiet visu un atrodiet savu pirmo burtu, lai sāktu veidot ilgtspējīgu un zaļu pasauli!

KISS – Keep It Simple, Stupid.

Šeit ir arī sarežģītu saīsinājumu glosārijs.

17.05.2022

Priecājos kļūt par Zviedrijas Tirdzniecības palātas Latvijā (SCCL) biedrības biedru, kuras vērtībām - demokrātijai, sociālajam taisnīgumam, vienlīdzībai un ilgtspējai mēs pilnībā piekrītām! Lieki piebilst, ka Zviedrijas bizness joprojām ir arī lielākais ārvalstu investors Latvijā, tāpēc tam ir svarīga loma, daloties ar labāko praksi, sasniegumiem un attieksmi.

29.04.2022

Uzņēmuma dibinātājs piedalījās konferencē, kurā dalījās pieredzē par stratēģiju veidošanu, ņemot vērā visu ieinteresēto pušu viedokļus.

09.03.2022

Klientam - uzņēmumam Heavy Cranes sadarbībā ar Citadele Leasing ir piegādāts jauns celtnis, kas būs uzņēmuma otrais lieljaudas autoceltnis un galvenokārt tiks izmantots atjaunojamās enerģijas projektu, piemēram, vēja parku, būvniecībai un uzturēšanai, kā arī jebkuriem citiem darbiem, kur nepieciešamā celtspēja var sasniegt līdz 700 tonnām.

20.02.2022

Ilgtspējīga attīstība un ESG – ko tas nozīmē uzņēmējiem? Kopā ar sadarbības partnera Orients Audit & Finance ilgtspējas nodaļas vadītāju Natalju Rozi sagatavojam atbildes speciāli priekš Delfi Latvia

19.01.2022

SIA Belconsult Rīgā rīkoja 2. Sertificēto Valdes un Padomes locekļu forumu (CBMF), kurā tika pārrunāti korporatīvās pārvaldības, ilgtspējas (ESG) un darba un privātās dzīves līdzsvara jautājumi.

08.10.2021

Vēl viens pavērsiens, vēl viens eksāmens: tagad oficiāli var spēlēt padomes locekļa lomu. Lai to izdarītu, ir jāiziet BICG izglītība un jāiegūst 3 lietas:

A) Direktora rokasgrāmata :),

B) daudz jaunu draugu un

C) Izlaiduma sertifikāts, protams!!!

...un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - neaizmirstams piedzīvojums!!!

30.08.2021

Laipni lūdzam kopīgi apmeklēt Øyfjellet vēja parku Norvēģijas vidienē, netālu no Mosjøen pilsētas, kur Baltijas uzņēmumam Heavy Cranes piederošais Giant Crane strādā pie 72 Nordex vēja turbīnu uzstādīšanas.

citadele_norway-v2_small res.mov

17.06.2021

Tas ir gods kļūt par daļu no patiesi pārredzamas un ilgtspējīgas kopienas - Amerikas Tirdzniecības kameras Latvijā! Lepnums pievienoties vienam no labākajiem Amerikas un starptautiskā biznesa līderības centriem Latvijā.